Zdravé město Znojmo se zapojí do aktivit Sváteční ZnojmoRegion 2018

Město Znojmo se zapojí do projektu, který realizuje destinační společnost ZnojmoRegion, do projektu „Sváteční ZnojmoRegion 2018“, který bude lákat návštěvníky nejen do Znojma, ale i do obcí v celém okresu. Znojmo samotné má díky programu Znojemského adventu, jehož organizaci má na starosti město Znojmo a Znojemská Beseda, prosinec nabitý vánočními koncerty, zimním kinem a dalšími akcemi. Doplní ho navíc program na kluzišti a Zimní dny sportu.

 

Číst dál...

Kluziště otevírá 1. prosince. A nabídne i vlastní adventní program

Další část vánočního programu se bude odehrávat na Horním náměstí, kde bude již podruhé umístěno venkovní kluziště. Jeho montáž již začala a bruslaři na umělý led poprvé vjedou 1. prosince, kdy jej v 16:00 město slavnostně otevře. Samotné kluziště bude během adventu dějištěm několika akcí, které město připravuje ve spolupráci s HC Orli Znojmo.

 

Číst dál...

Náměstí už zdobí vánoční stromy

Znojemský advent vypukne sice až za dva týdny, ale jeho přípravy v těchto dnech vrcholí. Na svá místa včera pracovníci Městských lesů Znojmo usadili vánoční stromy. Znojmo bude mít stejně jako v loňském roce stromy dva – na Masarykově náměstí a na Horním náměstí.

 

Číst dál...

Loucký klášter zdobí další nová okna

I v letošním roce se pokračovalo ve výměně oken v Louckém klášteře, v národní kulturní památce a dominantě města Znojma. Již třetím rokem tyto práce probíhají na nejmonumentálnějším objektu kláštera – na barokním konventu. Město do oken letos investovalo téměř 4 700 000 korun.

 

Číst dál...

Nadcházející události

Zimní dny sportu:

Městské lázně zdarma

27. - 28. 12. od 18:00 do 20:00

 

Zimní stadion - bruslení zdarma

 

Venkovní kluziště zdarma

1. 12. - 17. 2. od 9:00 do 19:00

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Tisková kancelář
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      
+420 730 524 153

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska