Podařené přivítání jara se Dny zdraví

Příroda se s prvními jarními dny probudila a Znojmo s ní, a to i díky jarním Dnům zdraví, které byly pořádány pod hlavičkou Zdravého města Znojma. V druhé polovině měsíce března se ve Znojmě rozběhl maraton sportovních aktivit, workshopů a přednášek s možností se dozvědět informace o vlastním zdraví.

DSC 0091

Bruslení, plavání, běh, cvičení v hale, speciální trénink s BBK Street Workout, ale také jarní procházka a relax v solné jeskyni. Děti i dospělí měli možnost vyzkoušet si kroužky Střediska volného času, od florbalu po tanec a šachy. Každý si našel své bez ohledu na věk. Nabitý program doplnily rovnou 2 přednášky o životním stylu. Návštěvníci měli možnost poznat nové trendy ve stravování, výživě při sportovních aktivitách i poznatky z prevence civilizačních chorob.

Jednou z klidnějších částí programu bylo společné zkoumání přírody v Gránicích pod záštitou Městkých lesů Znojmo. Slunečné počasí vylákalo asi 45 návštěvníků, kteří se vydali na procházku podél Gránického potoka a poznali jarní květiny, naučnou stezku i zvířata žijících v naší krajině.

dpp

j

 

DP

 2

 

Nadcházející události

12. - 23. 3. Jarní dny zdraví

        14. 3. Setkání v Jubilejním

                  parku
          5. 4. Fórum Zdravého
                  města Znojma
        20. 4. Den Země
     Květen Do práce na kole
        12. 6. Dny bez úrazu
        21. 9. Den bez aut

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Odbor územního plánování a strategického rozvoje
Obroková 10

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz
telefon:
+420 515 216 339                      
+420 730 524 153

 

plakátkyweb 002

Komunitní plánování
sociálních služeb Znojemska