Střední park menší

Podařené přivítání jara se Dny zdraví

Příroda se s prvními jarními dny probudila a Znojmo s ní, a to i díky jarním Dnům zdraví, které byly pořádány pod hlavičkou Zdravého města Znojma. V druhé polovině měsíce března se ve Znojmě rozběhl maraton sportovních aktivit, workshopů a přednášek s možností se dozvědět informace o vlastním zdraví.

DSC 0091

Bruslení, plavání, běh, cvičení v hale, speciální trénink s BBK Street Workout, ale také jarní procházka a relax v solné jeskyni. Děti i dospělí měli možnost vyzkoušet si kroužky Střediska volného času, od florbalu po tanec a šachy. Každý si našel své bez ohledu na věk. Nabitý program doplnily rovnou 2 přednášky o životním stylu. Návštěvníci měli možnost poznat nové trendy ve stravování, výživě při sportovních aktivitách i poznatky z prevence civilizačních chorob.

Jednou z klidnějších částí programu bylo společné zkoumání přírody v Gránicích pod záštitou Městkých lesů Znojmo. Slunečné počasí vylákalo asi 45 návštěvníků, kteří se vydali na procházku podél Gránického potoka a poznali jarní květiny, naučnou stezku i zvířata žijících v naší krajině.

dpp

j

 

DP

 2

 

Kontakt

  

 plakátkyweb 002

 

Město Znojmo

Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:

Bc. Soňa Bystřická
Odbor územního plánování a strategického rozvoje

Obroková 10

 

email: sona.bystricka@muznojmo.cz
tel: +420 515 216 339                      

      +420 730 524 153

 

logo znojmo

logo mz.png

logo mk.png

 

logo-lesy
 

 logo beseda

 

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Partnerské organizace