Výsledky Do práce na kole jsou venku. Nejlepší cyklistka zdolala za měsíc přes 600 km

Jak bylo avizováno, soutěž Do práce na kole koncem měsíce května skončila. Nejlepší jednotlivci a týmy byli vyhlášeni v úterý 6. května na Horním náměstí ve Znojmě. Nejvíce kilometrů zdolala Alena Šinoglová z týmu ROAL (celkem 629 km) a v týmové soutěži se na první příčce umístil Tým č. 1 z Městského úřadu Znojmo. Ocenění si pro výhru na náměstí dojeli, jak jinak, než na kole.

Do práce na kole je týmová soutěž pořádaná spolkem Cyklo Klub Kučera Znojmo a městem Znojmo. Znojmo se do soutěže zapojilo již potřetí a týmy spolu během května pravidelně dojížděly do práce na kole. Cílem kampaně je hravou formou přivést obyvatele měst k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne. Velké díky všem, kteří svou účastí ukazují, že jim zdraví města Znojma, není lhostejné!