V provozu jsou nové veřejné toalety u nádraží. Zdarma

U bývalého autobusového nádraží město zprovoznilo veřejné toalety, které byly roky zavřené. Poté, co se během července udělaly nejnutnější opravy, se toalety k 1. srpnu otevřely. Jsou zdarma a spadají pod Správu nemovitostí města Znojma.

 

„Mám radost, že si ze seznamu úkolů mohu odškrtnout jeden další splněný. Vím, že se často diskutuje o stavu bývalého autobusového nádraží a o nepořádku kolem něj. Zavřené toalety v souvislosti s nedalekým prodejním stánkem, u kterého se schází kdekdo, tomu rozhodně nenapomáhaly. Proto jsme se rozhodli toalety zprovoznit,“ vysvětluje starosta Znojma Jan Grois.

 

„Není to ale jediná věc, kterou bych chtěl vyřešit. Pozemky bývalého autobusového nádraží nepatří městu, ale soukromé firmě. Tuto firmu jsme opakovaně oslovovali a vyzvali k jednání, bohužel tu ale existuje jistá averze z doby, kdy se stavělo nové nádraží. Nicméně to nevzdáme a s firmou se pokusíme jednat dál, cílem bude odkup pozemků. Může tu totiž pak vzniknout třeba další parkovací plocha,“ dodává starosta Grois.

Nadcházející události

Zimní dny sportu:

Městské lázně zdarma

27. - 28. 12. od 18:00 do 20:00

 

Zimní stadion - bruslení zdarma

 

Venkovní kluziště zdarma

1. 12. - 17. 2. od 9:00 do 19:00

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Tisková kancelář
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      
+420 730 524 153

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska