Zapojte se do projektu Ježíškova vnoučata!

Centrum sociálních služeb Znojmo se podruhé zapojilo do projektu Ježíškova vnoučata, který plní vánoční přání lidem z domovů pro seniory. „Centrum se do tohoto projektu zapojilo již vloni a během chvíle byla přání v databázi rozebraná a znojemští senioři obdrželi opravdu krásné dárky. Každý z nás může být Ježíškovým vnoučetem,“ říká Radka Sovjáková, ředitelka Centra sociálních služeb. Databáze přání se spouští v pondělí 12. listopadu.

 

A jak Ježíškova vnoučata fungují?Domovy pro seniory zasílají do projektu přání, která jsou veřejně dostupná v databázi na www.jeziskovavnoucata.cz. Dárce přání zarezervujete, na mailu potvrdí, konkrétní domov pro seniory se sám ozve a předá informace k předání dárku. Ten lze poslat nebo doručit osobně. Jakmile dárek dorazí k seniorovi, přání je splněno a z dárce se stalo Ježíškovo vnouče!

 

Projekt Ježíškova vnoučata v České republice odstartoval v loňském roce a na Vánoce bylo obdařeno na 14 tisíc seniorů, kteří obdrželi přes 13 000 dárků. Nejedná se pouze o materiální dárky, ale mezi přáními se najdou i výlety, návštěvy příbuzných, prohlídky památek, divadelní představení apod. Tento skvělý nápad podporují i známé osobnosti, jako Karel Gott, Jiřina Bohdalová, Tomáš Klus, Lucie Bílá a mnoho dalších.

 

Aktuálně hledá projekt Ježíškova vnoučata i další domovy pro seniory a další podobná zařízení. Může tak být splněno, co nejvíce vánočních přání babiček a dědečků. Zapojte se a pomozte nám splnit další přání!

Nadcházející události

Do práce na kole

květen

4. června - vyhlášení výsledků

 

Veřejné projednání k cyklodopravě

21. května

 

Den bez úrazu

30. května

 

Veřejná prezentace:

Architektonická soutěž na vodní prvek na Horním náměstí

18. června

 

Den bez aut

20. září

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska