Manželské páry mohou sportovat zdarma. V rámci Národního týdne manželství

Město Znojmo se zapojí do kampaně Národního týdne manželství, které nese motto Zabijáci manželství a jak se jim bránit. V rámci Rodinné politiky města Znojma nabídne zdarma aktivity ve Sportovní hale Dvořákova, a to výhradně manželským párům. Sportovně relaxační den pro manželské páry města Znojma se uskuteční v sobotu 16. února od 10:00 do 18:00 hodin.

 

Páry si společně zahrají badminton, přičemž na přání více párů je možné uspořádat i turnaj. Zamluvit si je možné squash, kde bude k dispozici i trenér squashového klubu SC STROKE ZNOJMO. K relaxování se nabízí návštěva bazénu s parní saunou nebo saunu. Všechny aktivity budou pro páry zdarma. Navíc každý manželský pár obdrží drobné občerstvení.

 

„Manželé mladého, středního i seniorského věku, přijďte si užít aktivní pohyb či relaxaci. Dobré manželství není samozřejmost. Krásně prožitým sportovním dnem se můžete nechat inspirovat, jak ze svého dobrého manželství udělat ještě lepší nebo obnovit to, co se časem ve vztahu vytratilo. Budu se na vás těšit,“ zve na akci místostarosta Znojma Jan Blaha, který má rodinnou politiku v gesci.

 

Vzhledem k omezené kapacitě kurtů, bazénu a sauny je vhodné si čas návštěvy předem rezervovat u Alice Svobodové na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně na tel. čísle 739 389 002, v době od 8:00 do 16:00.

 

Sportovně – relaxační den pro manželské páry města Znojma pořádá sociální odbor Městského úřadu Znojmo v rámci Rodinné politiky města Znojma. Na organizaci se také podílí Středisko volného času Znojmo, příspěvková organizace a Squashový klub SC STROKE Znojmo.

 

Další akcí v rámci Národního týdne manželství je workshop Tvoří celá rodina pod vedením Hany Dostálové, na který zve Rodinné centrum Maceška Znojmo ve čtvrtek 14. února 2019 od 10:00 do 12:00 hodin.

 

Národní týden manželství připadá na termín 11. – 17. února. Více na www.tydenmanzelstvi.cz.

 

 

Plakát

Nadcházející události

Tvoříme Znojmo 

Veřejná prezentace a 1. kolo hlasování

10. září

 

Den bez aut

20. září

 

Podzimní Dny zdraví

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska