Tvoříme Znojmo: A je to tu!! Online hlasování je spuštěno

Dnes se spustilo online hlasování k jednotlivým projektům Tvoříme Znojmo. Veřejnost svými hlasy rozhodne, které z projektů se budou v roce 2020 realizovat. Hlasování bude probíhat až do 13. října.

 

První kolo hlasování se uskutečnilo 10. září na veřejné prezentaci návrhů. Nyní mají možnost vyjádřit se k jednotlivým projektům i občané, kteří se prezentace nezúčastnili. Hlasování startuje právě dnes, a to prostřednictvím systému Mobilního rozhlasu. Přímý odkaz na hlasování je https://www.mobilnirozhlas.cz/app/anketa/tvorime-znojmo-projekty2020.

 

Do hlasování je zařazeno 23 projektů, které splnily potřebné náležitosti. Každý hlasující může hlasovat pouze jednou a udělit 5 kladných a 2 záporné hlasy. Po sečtení hlasů z obou kol hlasování se vytvoří pořadí projektů, které určí, jaké projekty se v příštím roce budou realizovat. O průběhu hlasování budeme informovat v tiskové zprávě v polovině hlasování i na facebookové stránce Tvoříme Znojmo(http://bit.ly/FBTvorimeZnojmo).

 

Lidé zaregistrovaní do systému informaci o hlasování dostali automaticky (registrace je možná na www.znojmo.mobilnirozhlas.cz). Hlasovat budou moci samozřejmě i ti, kteří do platformy Mobilního rozhlasu zapojení nejsou. Odkaz na anketu je umístěn také na webových stránkách projektu Tvoříme Znojmo (www.tvorimeznojmo.cz) a na facebookové stránce Tvoříme Znojmo (https://www.facebook.com/tvorimeznojmo.cz).

Nadcházející události

Jarní Dny zdraví

13. - 15. března

 

Zalesníme spolu Mramotice

4. dubna

 

Den Země

24. dubna

 

Do práce na kole

květen

 

Simulovaný zásah jednotek IZS

28. května

 

Den bez aut

25. září

 

Podzimní Dny zdraví

říjen

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska