Do práce na kole se uskuteční. Mění se ale podmínky

Navzdory současné situaci se celostátní organizátoři kampaně Do práce na kole rozhodli, že se její desátý ročník uskuteční za upravených podmínek. „Do práce na kole stále plánujeme na květen, tedy pokud se nestane něco nepředvídatelného,“ zní od organizátora kampaně Auto*Mat.

 

Co se změní?

  • Druhá vlna startovného, která právě běží do 15. dubna, je zlevněna na 290,- Kč.
  • Jelikož jsou někteří lidé v karanténě, mají home office nebo nemohou chodit do práce, bude nově možné zapisovat si nejen cesty do práce a z ní, ale také povolené zdravotní procházky do parků a přírody, cvičení doma nebo i venku, meditace a jiný zdravotní pohyb.
  • Vzhledem k situaci se v květnu neuskuteční Do školy na kole.
  • Podrobná pravidla naleznete zde https://www.dopracenakole.cz/o-vyzve/podrobna-pravidla

„V září pak uvažujeme udělat další měsíční výzvu a dát šanci zúčastnit se i těm, kterým to v květnu nevyjde,“ dodává organizátor.

 

V souvislosti s tím byla ve Znojmě zrušena tradiční zahajovací akce, kterou měl být společný výšlap. Věříme však, že i tak celá akce bude stát za to, že se při ní odreagujeme a podpoříme zdravý pohyb. Navíc jsou připravené skvělé ceny a „tradičně netradiční“ závěrečný večírek v podobě komentované procházky po věžích s ochutnávkou vína, který by se měl uskutečnit 9. června.

 

Pro nejaktuálnější změny sledujte web www.dopracenakole.cz a facebookové stránky https://www.facebook.com/dopracenakole/.

 

DPNK_2020-Znojmo-banner_1298x1280.jpg

Nadcházející události

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska