Chystá se druhá etapa revitalizace Jubilejního parku. Její průběh a podobu představí online

Město Znojmo zve občany na netradiční online veřejnou prezentaci. Tématem prezentace bude II. etapa památkové obnovy Jubilejního parku. Veřejnou prezentaci povede autor celého projektu docent Pavel Šimek, a to ve čtvrtek 14. května.

 

S obnovou parku město začalo I. etapou v roce 2018. II. etapa revitalizace by měla být zahájena letos v létě. Cílem projektu je navrácení historické podoby parku, a proto jeho návrh vychází z dobře dochované archivní dokumentace a původních podkladů autora Josefa Kumpána.

Docent Šimek seznámí s průběhem druhé etapy, jejíž součástí bude obnova střední části parku (tzv. Rekreační trávník – C) a tzv. Květnice – D, která se nachází na rohu ulic Jubilejní park a Dělnická (v blízkosti Lidového domu).

„První etapa tohoto projektu vzbudila u veřejnosti velký zájem, přeci jen se jedná o jeden z našich nejkrásnějších parků. Vzhledem k současné situaci se nemůžeme s veřejností sejít osobně, proto jsme se rozhodli pro tuto online variantu, která dá občanům možnost nad II. etapou diskutovat nejen se mnou, ale především s autorem projektu,“ říká místostarosta Jakub Malačka.

Konkrétní informace o průběhu prezentace budou zveřejněny na www.znojmo-zdravemesto.cz. Prezentaci bude možné sledovat na Facebooku města Znojma. Přímý odkaz: https://www.facebook.com/znojmocity.cz/.

 

Zajímá vás něco konkrétního?

Dotazy k revitalizaci mohou občané zasílat předem na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , a to do středy 13. května. Zodpoví je docent Šimek nebo místostarosta Znojma Jakub Malačka.

Nadcházející události

Den Země

Online

 

Do práce na kole

květen

 

Památková obnova Jubilejního parku II. Etapa

Online veřejné projednání

 

Den bez úrazu

Online 

28. 5. 2020

 

Den bez tabáku

Online

31. 5. 2020

 

Den bez aut

25. září

 

Podzimní Dny zdraví

říjen

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska