Chystá se druhá etapa revitalizace Jubilejního parku. Její průběh a podobu představí online

Město Znojmo zve občany na netradiční online veřejnou prezentaci. Tématem prezentace bude II. etapa památkové obnovy Jubilejního parku. Veřejnou prezentaci povede autor celého projektu docent Pavel Šimek, a to ve čtvrtek 14. května.

 

S obnovou parku město začalo I. etapou v roce 2018. II. etapa revitalizace by měla být zahájena letos v létě. Cílem projektu je navrácení historické podoby parku, a proto jeho návrh vychází z dobře dochované archivní dokumentace a původních podkladů autora Josefa Kumpána.

Docent Šimek seznámí s průběhem druhé etapy, jejíž součástí bude obnova střední části parku (tzv. Rekreační trávník – C) a tzv. Květnice – D, která se nachází na rohu ulic Jubilejní park a Dělnická (v blízkosti Lidového domu).

„První etapa tohoto projektu vzbudila u veřejnosti velký zájem, přeci jen se jedná o jeden z našich nejkrásnějších parků. Vzhledem k současné situaci se nemůžeme s veřejností sejít osobně, proto jsme se rozhodli pro tuto online variantu, která dá občanům možnost nad II. etapou diskutovat nejen se mnou, ale především s autorem projektu,“ říká místostarosta Jakub Malačka.

Konkrétní informace o průběhu prezentace budou zveřejněny na www.znojmo-zdravemesto.cz. Prezentaci bude možné sledovat na Facebooku města Znojma. Přímý odkaz: https://www.facebook.com/znojmocity.cz/.

 

Zajímá vás něco konkrétního?

Dotazy k revitalizaci mohou občané zasílat předem na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , a to do středy 13. května. Zodpoví je docent Šimek nebo místostarosta Znojma Jakub Malačka.

Nadcházející události

Den bez aut

25. září ZRUŠENO!

 

Podzimní Dny zdraví

7. - 14. října

 

Zalesníme spolu Mramotice

24. října

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska