Památková obnova Jubilejního parku: obnovou letos projdou cesty, sluneční hodiny i zeleň

S průběhem druhé etapy památkové obnovy Jubilejního parku a s budoucí podobou parku se znojemští seznámili netradičně prostřednictvím živého vysílání na Facebooku Znojma. „Vzhledem k současné situaci jsme nevěděli, zda bude možné uspořádat klasické setkání s veřejností, proto jsme se rozhodli pro tuto online variantu, která dala občanům možnost nad druhou etapou s námi diskutovat. Dostali jsme tak zpětnou vazbu, co si občané o projektu myslí, což je pro nás hodně důležité,“ řekl místostarosta Jakub Malačka.

 

Občané měli možnost již před prezentací zasílat své dotazy k tématu nebo je klást i během živého vysílání. Na dotazy odpovídali projektant Martin Kovář z ateliéru Florart, spoluautor projektu, za město místostarosta Jakub Malačka a Radoslav Habrdle, ředitel Městské zeleně Znojmo, která o park pečuje a bude mít při realizaci na starosti revitalizaci zeleně.

„Pokud se někdo nestihl na naši prezentaci podívat nebo není uživatel Facebooku, může se také podívat na video přímo z parku, který jsme prošli s architektem Pavlem Šimkem,“ připomíná místostarosta Malačka. Video je dostupné na YouTube kanále města Znojma. Přímý odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=5HPg1G5bTbY. Video z živého vysílání je rovněž dostupné na Facebooku Znojma.

 

Zápis z veřejné prezentace

Nadcházející události

Den Země

Online

 

Do práce na kole

květen

 

Památková obnova Jubilejního parku II. Etapa

Online veřejné projednání

 

Den bez úrazu

Online 

28. 5. 2020

 

Den bez tabáku

Online

31. 5. 2020

 

Den bez aut

25. září

 

Podzimní Dny zdraví

říjen

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska