Zdravé město Znojmo si připravilo další kampaně online

Tradiční Den bez úrazu se simulovaným zásahem jednotek Integrovaného záchranného systému (IZS) se v letošním roce v souvislosti s nařízením Vlády ČR nemůže uskutečnit. Zdravé město Znojmo proto připomíná tuto kampaň alespoň online. Online proběhne i nová kampaň Den bez tabáku.

 

 

Cílem kampaně Den bez úrazu je poukázat na možnosti prevence úrazů nebo jak se zachovat, když už se úraz stane. Na webu Zdravého města se můžete podívat na zajímavá videa, jak vypadá zásah jednotek IZS, jak se stát policistou, na výcvik hasičů, jak zachránit život díky tzv. AED atd. Děti navíc mohou využít stránek Bezpečné cesty, kde si zahrají nespočet interaktivních her, které učí nejen základy dopravní výchovy.

 

Den bez tabáku poprvé

Letos poprvé se město Znojmo zapojí do kampaně Den bez tabáku, která má za cíl upozornit na negativní účinky užívání tabáku. Tento den připadá každoročně na 31. května. Zdravé město Znojmo se ke kampani připojí alespoň online formou.

 

 

Na webu Zdravého města je možné zhlédnout videa a články o závislosti na tabáku a jeho negativních účincích na lidský organizmus, na tipy, jak přestat kouřit a mnoho dalšího. Děti si podle jednoduchého videonávodu mohou vyrobit model plic nebo si prohlédnout tematický komiks.

 

Nadcházející události

CityTrail Pod lampami

běžecký závod

28. 8. 2020 

 

Tvoříme Znojmo: 

Veřejná prezentace

3. září

 

Ukliďme Znojmo

11. září

14. září

18. září

21. září

 

Den bez aut

25. září

 

Podzimní Dny zdraví

říjen

 

Zalesníme spolu Mramotice

24. října

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska