Běžecký závod CityTrail Pod lampami se poběží v srpnu. Registrace jsou spuštěny!

Druhý ročník běžeckého závodu pro amatéry a nadšence CityTrail Pod lampami se uskuteční v náhradním termínu. Tříkilometrový závod za svitu lamp se poběží v pátek 28. srpna 2020. Registrace jsou možné už nyní na www.skwinners.cz.

Jarní Dny zdraví a s nimi i závod CityTrail Pod lampami byly zrušeny těsně před jejich konáním na základě mimořádných opatření v souvislosti s bojem proti šíření koronaviru. Organizátoři závodu – sportovní klub Winners Znojmo a město Znojmo stanovili nový termín v srpnu.

Závod odstartuje v pátek 28. srpna ve 21:00 hodin od Vodáckého centra Stará vodárna. Trať bude dlouhá 3 kilometry a povede Karolinkami a částí historického jádra města. Registrovat se do závodu je možné až do 28. srpna. Závodníci, kteří se do závodu registrovali dříve, se znovu registrovat nemusí. Pokud jim nový termín závodu nevyhovuje, mají nárok na vrácení startovného.

Na prvních 100 registrovaných běžců čeká v cíli originální medaile a pro vítěze hodnotné ceny. Nezbytnou výbavou na závod je čelovka.

Bližší informace naleznete na www.skwinners.cz/#citytrail.

 

CityTrail_Pod_lampami.png

Nadcházející události

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska