Znojmo bude žádat o dotaci na revitalizaci vnitrobloku Dukelských bojovníků a Sokolovská

Kompletní revitalizaci vnitrobloku ulic Dukelských bojovníků a Sokolovská chce v příštím roce provést město Znojmo. Žádat o dotaci bude na Státní fond rozvoje bydlení, kde je možné získat podporu max. 50 % uznatelných nákladů, nejvýše však 6 milionů korun na projekt. „Zadali jsme zpracování detailnějšího rozpočtu, nicméně žádat bychom měli o maximální podporu, tedy o 6 milionů korun, neboť odhadované náklady z projektové dokumentace se pohybují kolem 12 milionů korun,“ podotýká starosta Znojma Jan Grois.

Číst dál...

Pořádek v ulicích ve Znojmě pohlídá i antikonfliktní tým

Až do 30. září se bude vždy v pátek a v sobotu v časech 22:00 až 5:00 pohybovat u Mariánského náměstí, ulice 17. listopadu, Tovární a v přilehlých lokalitách antlikonfliktní tým. Jedná se o exponovaná místa, kde se nacházejí diskotéky a noční bary, a opakovaně zde dochází ke stížnostem občanů na rušení nočního klidu a k obdobné přestupkové činnosti.

 

Číst dál...

V krizových situacích může pomoci anděl na drátě

NON-STOP pomoc v krizových situacích jako je náhlá nevolnost, slabost či kolaps, nabízí seniorům nebo osobám se zdravotním postižením asistenční a tísňová péče Anděl na drátě. Díky elektronickému náramku nebo hodinkám si váš blízký může zavolat rychlou pomoc.

Číst dál...

Další články...

Nadcházející události

    6. - 20. 8.   Výstava Spokojení

                      Dánové
          21. 9.   Den bez aut

           Říjen  Podzimní dny

                      zdraví

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Tisková kancelář
Obroková 12

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz
telefon:
+420 515 216 339                      
+420 730 524 153

 

plakátkyweb 002

Komunitní plánování
sociálních služeb Znojemska