Víc hlav, víc ví. Konzultujte tvorbu návrhu i se svým okolím

Chcete zapojit do projektu Tvoříme Znojmo a nevíte jak na to? Vůbec nevadí, že jste nováček ve tvoření návrhu, důležité je mít nápad! Pokud si nejste jistí, jak návrh podat, poraďte se svým okolím, se svými sousedy a rodinou, protože víc hlav, víc ví. A hlavně je vám k dispozici koordinátorka Soňa Bystřická. Její první tip je, abyste nám do žádosti vložili i své telefonní číslo. A proč?

První osobou, která váš návrh obdrží, je právě koordinátorka. Zkontroluje, zda je formulář správně vyplněný, pokud něco chybí nebo ji napadne nějaká skutečnost, kterou by bylo vhodné doplnit, může vás rychle – telefonicky – kontaktovat. Pro konzultaci návrhu si s ní lze domluvit i osobní schůzku, stačí ji kontaktovat (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na 515 216 339).

Vaše návrhy budou následně předány k posouzení na příslušné odbory, kde bude zhodnocena jejich proveditelnost, očekávané náklady a majetkoprávní vztahy. O průběhu posouzení vás budeme informovat, popřípadě budete vyzvání k úpravě či doplnění projektu.

Tvoříme Znojmo je pilotní ročník pro všechny, a tak budeme postupně přinášet tipy, které vám vaše tvoření usnadní. Sledovat nás můžete i na facebookové stránce Tvoříme Znojmo.

Formulář k podání návrhu můžete využít jak v papírové podobě, na podatelnách městského úřadu a u koordinátorky, tak i jeho on-line verzi na www.tvorimeznojmo.cz. 

Harmonogram:

Zpracujte a odevzdejte projekt

  • 1. 4. - 31. 5. 2019

Veřejná prezentace + 1. kolo hlasování

  • První polovina září

Online hlasování

  • 16. 9. - 13. 10. 2019